Julkaisutoimituskunta

Päätoimittaja:

OTT, dosentti Heidi Lindfors

heidi.lindfors@helsinki.fi

Toimitussihteeri:

OTK, tutkija Santtu Turunen

santtu.turunen@helsinki.fi

Toimituskunta:

prof. Risto Koulu (Helsingin yliopisto)

risto.koulu@helsinki.fi

prof. Mikko Vuorenpää (Lapin yliopisto)

mikko.vuorenpää@ulapland.fi

prof. emerita Lena Sisula-Tulokas (Helsingin yliopisto)

lena.sisula-tulokas@helsinki.fi

prof. emeritus Jarno Tepora (Helsingin yliopisto)

jarno.tepora@helsinki.fi

Toimitus, taitto ja myynti:

Johanna Kerola

johanna.kerola@helsinki.fi

Julkaisija

University of Helsinki Conflict Management Institute

tutkimusjohtaja Risto Koulu

risto.koulu@helsinki.fi